Serhan Asker kimdir, nereli, Serhan Asker kaç yaşında, Serhan Asker ne mezunu?

Serhan Asker Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Görkemli Hatıralar programı ile ekranlara gelen Serhan Asker kimdir, nereli, Serhan Asker kaç yaşında, Serhan Asker ne mezunu? İşte Serhan Asker hakkında detaylar.

Serhan Asker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Serhan Asker 1974 senesinde Hatay’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. Almanya’da siyaset muhabirliği alanında master yaptı. Çalışma hayatına 1995 senesinde Milliyet gazetesinde başladı. 2000 senesinde TRT Haber ve Spor yayınları Dairesi Başkanlığında politika muhabiri olarak televizyon haberciliğine başladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Formula 1 ve Avrupa Futbol Şampiyonası programlarının yapımını ve sunumunu gerçekleştirdi. 2004 senesinde bir dönemler Türk Siyasi tarihinin ekonomi bakanlığı görevini yapan Kemal Derviş’in 18 aylık görevini anlatan Krizden Çıkış ve çağdaş Sosyal Demokrasi kitabını yazdı. 2008 senesinde RTGD tarafından haber dalında televizyon Oscarı ile ödüllendirildi. Halk Tv’de Görkemli Hatıralar programı ile ekranlara gelmektedir.

visum china
visum china

Serhan Asker hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir