Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir? Biyografisi

Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Survivor 2019 yarışmasının iddialı adaylarının özgeçmişlerini sizlere sık sık bu aralar eklediğimiz konularla dile getireceğiz.Bu konumuzda sizlere yarışmanın iddialı isimlerinden olan Sıla Rümeysa Ölçek kimdir kaç yaşında nereli? sorusuna ait en doğru cevapları aktaracağız.

Sıla Rümeysa Ölçek Kimdir? Biyografisi

1988 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya gelen Sıla Rümeysa Ölçek, aslen de Ordulu bir kişidir.Spor ile uzun zamandır ilgilenen isim Ülkemizi Tekvando sporunda temsil etmiş Milli Tekvandoculardan biridir.

Tekvando dışında çok sayıda spor dalı ile de ilgilenmiş olan isim özellikle pilates, kick boks, voleybol ve yüzme sporunla da ilgilenmiştir.Hırslı biri olduğunu açıklayan isim, hayatının büyük bölümünün mücadele ile geçtiğini bu nedenle Survivor yarışmasında da güzel bir mücadele sergileyeceğini ve Survivor’un Şampiyonu olabileceğini açıklıyor.

Survivor’u gerçek yaşamına çok benzeten Milli Tekvandocu, burada gerçekten başarılı olabileceğini ve bir çok yaşanan duruma yarışma içerisinde tahammül edebileceğini belirtiyor.kimdirkim.com Özellikle atışlarda gayet iyi olabileceğini ve psikolojik açıdan da bu yarışma için çok uygun olduğunu söylüyor.

visum china
visum china

Milli Sporcu olmasının vermiş olduğu avantaj ile beraber Ülkemizi temsil etmiş olan isim Survivor yarışmasında da kendisini en iyi şekilde temsil edeceğini ve onu destekleyen kişilerin desteklerine layık olacağını bildiriyor.

Survivor 2019 yarışması 2 Şubat 2019’da Tv8 ekranlarında.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir