Müzisyen ve gazeteci Sina Koloğlu kimdir, Sina Koloğlu nereli, Sina Koloğlu'nun hayatı, biyografisi, Sina Koloğlu kaç yaşında?

Sina Koloğlu Kimdir? Sina Koloğlu Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Müzisyen ve gazeteci Sina Koloğlu kimdir, Sina Koloğlu nereli, Sina Koloğlu’nun hayatı, biyografisi, Sina Koloğlu kaç yaşında? İşte Sina Koloğlu hakkında detaylar.

Sina Koloğlu Kimdir?

Sina Koloğlu 1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen ve gazetecidir. Bulutsuzluk Özlemi grubunun kurucu üyelerinden biridir. Aynı zamanda televizyon eleştirmenidir.

Sina Koloğlu Eğitim ve Çalışma Hayatı:

Galatasaray Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra eğitimine Gazi Üniversitesi’nde devam etmiştir. 10 yıl Cumhuriyet Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Milliyet Gazetesi’ne geçmiştir. Milliyet Gazetesi’nin eki olan Milliyet Cadde’de Rating Canavarı adlı köşesinde yazarlık yapmıştır.

Sina Koloğlu Kaç Yaşında?

Sina Koloğlu 1957 yılında doğmuştur.

Sina Koloğlu Nereli?

Sina Koloğlu aslen Trabzon, Sürmenelidir.

Sina Koloğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir