Tahsin Küçük kimdir, nereli, Tahsin Küçük kaç yaşında, Tahsin Küçük mesleği, Tahsin Küçük ne iş yapıyor?

Tahsin Küçük Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

TV8’de yayınlanan MasterChef yarışması ile adını duyuran Tahsin Küçük yakında Show Tv’de Şef Kapımda programı ile ekranlara gelecektir. Peki Tahsin Küçük kimdir, nereli, Tahsin Küçük kaç yaşında, Tahsin Küçük mesleği, Tahsin Küçük ne iş yapıyor? İşte Tahsin Küçük hakkında detaylar.

Tahsin Küçük Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tahsin Küçük 15 Haziran 1997 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonludur. MasterChef  yarışması ile ünlenen Tahsin Küçük, mesleğe girişinde ailesinin büyük destek olduğunu ifade etmektedir. Yemek yapmanın yanı sıra birçok dans türüyle ilgilendiğini aktaran Tahsin, Ulugazi İlköğretim okulunu bitirdikten sonra liseyi de Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul’a gelen Tahsin Küçük burada Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tahsin Küçük daha önce de yemek programlarına katılmıştır. Arda Türkmen, Burcu Esmersoy ve Emel Başdoğan’ın sunduğu  Ver Fırına programına katılmıştır. 2021 yılında MasterChef yarışmasına katılmıştır ve gösterdiği performans ile yarışmada üçüncü olmuştur. Show Tv’de yayınlanacak Şef Kapımda programı ile ekranlara gelecektir.

Tahsin Küçük hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.