Tanya Kilitkayalı kimdir, Tanya Kilitkayalı nereli, Tanya Kilitkayalı'nın hayatı, biyografisi, Tanya Kilitkayalı kaç yaşında?

Tanya Kilitkayalı Kimdir? Tanya Kilitkayalı Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef Allstar yarışmacısı Tanya Kilitkayalı kimdir, Tanya Kilitkayalı nereli, Tanya Kilitkayalı’nın hayatı, biyografisi, Tanya Kilitkayalı kaç yaşında? İşte Tanya Kilitkayalı hakkında detaylar.

Tanya Kilitkayalı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Tanya Kilitkayalı 7 Ocak 1995 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. Namık Kemal Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra 2016 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Ardından Alaçatı Alancha Restaurant’ta stajyer olarak çalıştı.

Ünlü otellerde staj yapan Tanya Kilitkayalı, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Daha sonra eğitim gördüğü okulda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Kıbrıs Mutfağı üzerine aile ile birlikte işlettiği bir restaurant olduğunu söyleyen Tanya Kilitkayalı, MasterChef 2020’nin ana kadrosunda yer aldı.

Tanya Kilitkayalı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir