Vahe Kılıçarslan kimdir, Vahe Kılıçarslan'ın hayatı, biyografisi, Vahe Kılıçarslan kaç yaşında, Vahe Kılıçarslan nereli, Vahe Kılıçarslan boyu, kilosu kaç, Vahe Kılıçarslan evli mi?

Vahe Kılıçarslan Kimdir? Vahe Kılıçarslan Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Star TV’de Vahe ile Evdeki Mutluluk programını sunan Vahe Kılıçarslan kimdir, Vahe Kılıçarslan’ın hayatı, biyografisi, Vahe Kılıçarslan kaç yaşında, Vahe Kılıçarslan nereli, Vahe Kılıçarslan boyu, kilosu kaç, Vahe Kılıçarslan evli mi? İşte Vahe Kılıçarslan hakkında detaylar.

Vahe Kılıçarslan Kimdir?

Vahe Kılıçarslan 1966 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tv programcısı ve sunucu.

Vahe Kılıçarslan Hayatı

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi’nden ayrıldıktan sonra 1986 yılında askere gitti. Askerliğini 1986 yılında Ağrı Patnos’da Piyade Komando olarak yapmıştır. Dönüşünde de okula devam etmedi. Askerlik arkadaşı ile beraber İstanbul Aksaray ve Çağlayan’da tavuk toptancılığı yapmaya başladı. Daha sonra Feriköy, Kasımpaşa halk pazarlarına başladı. 1994 yılından sonra kendi başına yapmaya başladı.

visum china
visum china

Annesinin ısrarı ile mankenliğe adım attıktan sonra ilk kez 1989 yılında LCC’den profesyonel mankenlik diploması aldı. Neşe Erberk Ajans ile çalıştı. 1995 yılında Best Model ’95 Turkey yarışmasında ve 2000 yılında Magazin Gazeteciler Derneği tarafından yılının en iyi mankeni seçildi. 1997 yılında Rusya’da Turkcell Fuarı’ndaki defilede bir saate yakın cansız manken olarak durunca adı cansız mankene çıktı.

Vahe Kılıçarslan daha sonraları 5 saat 26 dakika süre boyunca hiç hareket etmeden durdu ve dünya rekoru kırdı. 2000 yılında Hülya Avşar ile “Bugün benim doğum günüm” adlı oyunda oynadı. Vahe Kılıçaslan 2000 yılında Hayatında bugüne kadar yaşadıklarını satırlara dökerek ”Gözlük” adını verdiği kitabındaki 38 şiiriyle aşkı, ölümü, acıyı ve her türlü insani duyguyu paylaştı.

Vahe Kılıçarslan, “Vahe İle Dekodizayn” adlı televizyon programı ile 13 yılda 81 ilde 750 dar gelirli ailenin evini ücretsiz yeniledi. Vahe Kılıçarslan, 8 Haziran 2014 tarihinden itibaren her Pazar saat 12:10’da “Ye, İç, Mutlu Et” adlı programını sunmaya başladı. Vahe Kılıçarslan günümüzde Star TV’de “Vahe ile Evdeki Mutluluk” programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Vahe Kılıçarslan Evli mi?

Vahe Kılıçarslan 1991 yılında Mannik Kılıçarslan ile evlendi. Melisa ve Talya adında iki kızı vardır.

Vahe Kılıçarslan Boyu Kaç?

Vahe Kılıçarslan 1.88 metre boyundadır.

Vahe Kılıçarslan Kaç Kilo?

Vahe Kılıçarslan 80 kilo ağırlığındadır.

Vahe Kılıçarslan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.