Yeliz Kuvancı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yeliz Kuvancı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bir zamanlar Fox Tv ekranının beğenilerek izlenen dizilerinden olmuş ve çok uzun yıllar sürmüş Kocamın Ailesi isimli dizisinin başrolünde oynamış güzel isim Yeliz Kuvancı kimdir özgeçmişi.

Yeliz Kuvancı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yeliz Kuvancı Kış ayının artık son günlerine yaklaşılan bir gün olan Şubat Ayının 28’inde hayata gelmiştir.İstanbullu olan oyuncu aslen ise Ankaralıdır.Güzel bir boy kiloya sahip olan oyuncunun boyu 1.74 cm ve kilosu ise 61’dir.Türkçe dışında çok iyi konuştuğu dil İngilizce’dir.Araba sürmek ise güzel ismin hobilerinden biridir.

Yeliz Kuvancı Kaç Yaşında? Oyuncu 28.02.1987’lidir.Hayvanları çok sevdiğini her fırsatta gösteren oyuncu bir gün çekimler sırasında hamster’ı çekimlere getirmiştir.Dizi çekimlerinden vakit bulduğu sıralarda ise basketbol ile masa tenisi ile ilgilenmektedir.Yaz aylarında ise daha çok denizde yüzerek spor yapmaktadır.

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuş olan oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Öğretmen olarak oynamıştır.Dizide çok bir süre bulunmayan oyuncu dizi gereği hastalanarak vefat etmiştir.Duyguların yoğun olduğu bir rol ile karşımıza çıkmıştır.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki rolü bittikten sonra Seni Bana Yazmışlar’da oynadı.Zeynep karakteri ile ekrana geldi.En son Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır’ı oynayan oyuncu bu zamana kadar toplam 6 dizide oynamıştır.

yeliz-kuvanci1-

Oynadığı Diziler

2011 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (İnci Öğretmen)
2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep)
2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı)
2014 – Kocamın Ailesi (Güneş)
2016 – Hangımız Sevmedik
2018 – Locman(Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın