Yonca Oskay Kimdir? Yonca Oskay Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Bein Sports’da sunuculuk yapan Yonca Oskay kimdir, Yonca Oskay nereli, Yonca Oskay’ın hayatı, biyografisi, Yonca Oskay kaç yaşında, Yonca Oskay boyu, kilosu kaç? İşte Yonca Oskay hakkında detaylar.

Yonca Oskay Kimdir?

Yonca Oskay 28 Nisan 1982 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Ayla Algan Oyunculuk Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Yonca Oskay Kariyeri

Show Tv’de yayınlanan Vidivodo adlı programın sunmuştur Ardından SkyTürk kanalında spor haberlerini ve Hakan Artış ile birlikte Sportmen programını sunmuştur.

Sunuculuk dışında dizi ve filmde rol almıştır. Gümüş, Arka Sokaklar, Suç Dosyası, Aman Annem Görmesin gibi yapımlarda rol almıştır. Son olarak 2012 yılında Türk’ün Uzayla İmtihanı 2. Kaptan Aslı Gümüş karakterine hayat vermiştir.

visum china
visum china

2020 yılında Bein Sports’a transfer olarak sabah haberlerini sunmaya başladı. Günümüzde hala Bein Sports’da kariyerini sürdürmeye devam etmektedir.

Yonca Oskay kimdir, Yonca Oskay nereli, Yonca Oskay'ın hayatı, biyografisi, Yonca Oskay kaç yaşında, Yonca Oskay boyu, kilosu kaç?

Yonca Oskay Boyu Kaç?

Yonca Oskay 1.75 metre boyundadır.

Yonca Oskay Kaç Kilo?

Yonca Oskay yaklaşık 55 kilo ağırlığındadır.

Yonca Oskay Burcu Nedir?

Yonca Oskay boğa burcudur.

Yonca Oskay Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2012 – Türk’ün Uzayla İmtihanı
  • 2008 – Aman Annem Görmesin
  • 2007 – Suç Dosyası
  • 2006 – Arka Sokaklar
  • 2005 – Gümüş

Yonca Oskay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir