Yuliya Parshuta Kimdir, Biyografi, Yaşı, Boyu

Yuliya Parshuta Biyografisi: Yuliya Parshuta, 23 Nisan 1988 Sochi, Güney federal bölgesi, Rusya doğumlu Rus aktris ve pop Şarkıcısı. Ayrıca Rusya’nın Güney federal bölgesi Sochi’deki pop grubu Yin-Yang’ın eski bir üyesidir.

Parshuta, “Star Factory-7” gösterisinde sahne aldıktan sonra popüler oldu. “Yin-Yang” ekibiyle performans sergiledi. Kendi sıkı çalışması ve özverisiyle solo kariyerine başladı. Julia çeşitli TV şovlarında ve projelerinde rol almaya başladı. Rusya Halk Dostluk Üniversitesi’nden eğitimini tamamladı. Eserlerinden bazıları şunlardır: Dört Prensesin Gizemi, Aile Şirketi, Barmen, Metin.

Yuliya Parshuta Sosyal Medyada çok popüler. Instagram’da yaklaşık 895 bin takipçisi var. Instagram’ın yanı sıra Youtube’da da büyük bir hayran kitlesi ediniyor. Youtube kanalının yaklaşık 86 bin abonesi var. Twitter takipçileri 11K.

Doğum tarihi

visum china
visum china

23 Nisan 1988

Doğum Yeri

Sochi, Russia

Meslek

Rus aktris, pop şarkıcısı

Yuliya Parshuta Kariyer

 

  • 2007 yılında Yuliya, “Yıldızların Fabrikası-7” yarışmasında sahne aldı. Ayrıca 2007 yılında “Taya” adlı ilk şarkısını çıkardı.

 

  • Yuliya, TV’ye 2009 yılında Gençliği Ver adlı şovla başladı.

 

  • “Yin-Yang” grubunun bir parçasıydı. 2011 yılında gruptan ayrılan Yuliya, solo kariyerinin hayalini kurdu ve ardından 2011 yılında ilk solo şarkısı “Merhaba”yı yayınladı.

 

  • Aynı zamanda “The Mask” dizisinin ikinci sezonunun finalistiydi.

 

  • Parshuta, 2021’de Major Thunder: Plague Doctor filminde de yer aldı.

 

Yuliya Parshuta Boy, Kilo ve Hakkında Bilgiler

1.75 boyunda ve 59 kilodur. Göz rengi koyu kahverengi ve saç rengi açık kahverengidir. 23 Nisan 1988’de Rusya’nın Güney federal bölgesi Sochi’de doğdu. Ailesiyle ilgili bilgiler medyada mevcut değil.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir