Ahmet Rıfat Şungar Kimdir Yaşı Biyografisi Hayatı

Ahmet Rıfat Şungar Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Bir dönem yayınlandığı günden itibaren çok yoğun bir izleyiciye ulaşmış Es Es dizisinde canlandırdığı Uras ismi ile tanınmış oyuncu Ahmet Rıfat Şungar kimdir kaç yaşında boyu kaç?

Ahmet Rıfat Şungar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ahmet Rıfat Şungar İstanbullu olan 2 Eylül 1983 senesinde hayata selam diyen erkek oyunculardandır.Liseyi tamamladıktan sonra iktisat ile ilgili bölüme yazılmak istedi fakat iktisat bölümünü tutturamayınca çevresininde desteği ile beraber Konservatuar sınavına giriş yaptı ve sınavı geçti.Sınavı kazandıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okumaya başladı.Boyu 1.81 cm’dir.

2002 tarihinde dizilerde oynamaya başladı ve 2006 senesinde mezunda olmasının ardından Kaybolan Yıllar isimli tv dizisinde rol aldı.2008 tarihinde ufak bir rol olsada Hatırla Sevgilide oynadı.

Hayatında çok önemli oyunculuğunu yükselttiği dönüm anı ise Üç Maymun filmi ile Es Es adındaki yapım olmuştur.Nuri Bilge Ceylan yönetmenliğindeki birkaç ülkenin ortaklaşa hareket ettiği Üç Maymun dizisinde başrol oynamıştır.Bu filmden sonra Türkiye ve Avrupa’da çok adı aranan bir erkek oyuncu oldu.

2009 senesinde Beş Şehir ismindeki filmdede oynayan oyuncu sonrasında ise bir başka önemli yapım olan Es Es dizisinin başrol oyuncusu oldu.Es Es dizisi 2 sezon kadar sürdükten sonra bitti.Bu Gençlik dizisi özellikle gençlerin çok tuttuğu ve takip ettiği bir dizi olarak iyi bir reyting aldı.

ahmet-rifat-sungar-biyografi

Ahmet Rıfat Şungar Oynadığı Diziler ve Sinemalar

2002 – Sır Kapısı
2006 – Hatırla Sevgili
2006 – Janjan
2006 – Kaybolan Yıllar
2008 – Asi(Yetkin)
2009 – Beş Şehir
2010 – Es Es (Uras)
2010 – Üç Maymun
2010 – Karadağlar
2011 – Bir Ömür Yetmez
2013 – Merhamet
2013 – Soğuk
2014 – Deniz Seviyesi
2014 – Kumun Tadı
2015 – Gamsız Hayat

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir