Ahsen Türkyılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ahsen Türkyılmaz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Akrep dizisinin Ece’si Ahsen Türkyılmaz’ın hayatı hakkında merak edilenler. Akrep dizisi Ece kimdir, Ahsen Türkyılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli gibi en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ahsen Türkyılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Son günlerin en popüler çocuk oyuncularından Ahsen Türkyılmaz yeteneği ile izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Ahsen Türkyılmaz’ın doğum tarihi 2014 yılıdır. Ahsen Türkyılmaz’ın doğum yeri İstanbul’dur. Ahsen Türkyılmaz’ın yetenekleri ailesi tarafından fark edilerek Layla Şirin ajasına kayıt ettirilmiştir.

Ahsen Türkyılmaz’ı ilk kez Beko reklamında gördük. Ayrıca oynadığı Beko reklamını aşağıdaki paylaşılan videodan ulaşabilirsiniz. Daha sonra 2020 yılında Akrep dizisinin Ece’si olarak ekranlara gelmiştir. Ahsen Türkyılmaz 2021 yılında Netflix’te yayınlanacak Fatma dizisinin kadrosunda yer alacaktır.

Akrep dizisi Ece kimdir, Ahsen Türkyılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli

Ahsen Türkyılmaz Oynadığı Diziler

  • Akrep – 2020
  • Fatma – 2021

Ahsen Türkyılmaz’a başarılarının devamını dileriz. Ahsen Türkyılmaz ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.