Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gurbetçi oyuncularımızın başarısı hem Avrupa’da konuşuluyor hemde Türkiye’de.Bu oyunculardan biri olan Gurbetçi ve güzel oyuncu Demet Gül Kimdir kaç yaşında boyu kaç? ünlü oyuncunun kendisi hakkında bilgilere ulaşmak için hemen makalemizi incelemeye başlayın.

Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Demet Gül, 36 yaşında olan Almanyalı oyuncularımızdan biridir.1982 senesinde doğmuş olduğu Almanya’da Konservatuar’a girmiş eğitimler almış sonrasında ise Türkiye’de oyunculuk yapmaya başlamıştır.Bir tane kardeşi olan oyuncu okuduğu sıralarda tiyatrolarla tanışmıştır.Okulun bitmesinden sonra film teklifi alarak kabül etmiş ve Almanya’ya Hoşgeldiniz adındaki filmle beraber kendisinin rol aldığı ilk filme imzasını atmıştır.Boyu 1.63’dür.

Babası ve annesi 1960 tarihinde Almanya’ya göç etmiş ve burada çalışmaya başlamışlardır.Bu sırada tanışıp evlenmişler ve iki tane çocukları dünyaya gelmiştir.Okul zamanında tiyatroya girmesinle beraber sınıf içerisinde en komik kişilerden biri olmuş ve her zaman arkadaşlarını güldürmeyi başarmıştır.

Oyuncu olmaya karar verdiği gibi Annesine bunu söylemiş ve anneside ona oyunculuk dışında başka meslekle ilgilenmez misin? diye bir soru sormuş ve ünlü oyuncu annesine oyunculuğu istediğini ve başka meslekler yapmayacağını söylemiştir bu şekilde oyunculuğa tamamen giriş yapmıştır.Kimdirkim com İlk adımını Konservatuar’a giriş yaparak yapmış sonrasında annesininde desteğini görmüştür.

Önce Almanya’ya hoşgeldiniz filmi ardından ise Ulan İstanbul adındaki dizi onun bir nevi hızlı bir şekilde oyunculuğa girdiğinin göstergesi olmuştur.Özellikle Ulan İstanbul dizisindeki canlandırmış olduğu karakter onun çok fazla merak edilen bir kişi olmasına vesile olmuştur.

Hedefleri ise çok değişik sinema ve dizilerde rol alıp çeşitli değişik karakterlerde rol almak olan oyuncu ayrıca senaryo yazmayıda her zaman sürdürmek istiyor.Zamanla oynadığı rollerle beraber daha çok kendine güveni gelen Demet Gül ilerde daha çok sesini duyuracak gibi.

demet-gul-biyografisi

Demet Gül Oynadığı Diziler ve Filmler

Maide’nin Altın Günü
Müthiş Bir Film
Aşk Laftan Anlamaz
Ulan İstanbul
Sekiz Saniye
Almanya’ya Hoş Geldiniz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın