Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu Kaç?

Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Akrep dizisinin Hacer’i Demet Gül’ün hayatı hakkında merak edilenler. Demet Gül kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu gibi en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Demet Gül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Demet Gül kaç yaşında diye soruyorsanız Demet Gül’ün doğum tarihi 19 Nisan 1982 yılıdır. Demet Gül’ün doğum yeri Almanya’da Stuttgart’tır. Demet Gül Almanya’da Otto Falckenberg Sahne Sanatları Okulu’nda eğitim almıştır. Babası ve annesi 1960 tarihinde Almanya’ya göç etmiştir. Bir tane kardeşi bulunmaktadır.

Demet Gül Boyu ve Kilosu

Demet Gül boyu ve kilosu 1.63 boyunda ve 59 kilodur.

Demet Gül Hangi Burç?

Demet Gül’ün burcu ise Koç’tur.

Demet Gül’ün Kariyeri

Oyuncu olmaya karar verdiği gibi annesine bunu söylemiş ve annesi de ona oyunculuk dışında başka meslekle ilgilenmez misin? diye bir soru sormuş ve ünlü oyuncu annesine oyunculuğu istediğini ve başka meslekler yapmayacağını söylemiştir bu şekilde oyunculuğa tamamen giriş yapmıştır. İlk adımını konservatuara giriş yaparak yapmış sonrasında annesinin de desteğini görmüştür. Eğitim sonrası oyunculuk teklifleri almış ve “Almanya’ya Hoşgeldiniz” isimli film ile birlikte oyunculuğa başlamıştır.

 

Önce Almanya’ya Hoşgeldiniz filmi ardından ise Ulan İstanbul adındaki dizi onun bir nevi hızlı bir şekilde oyunculuğa girdiğinin göstergesi olmuştur. Özellikle Ulan İstanbul dizisinde canlandırmış olduğu karakter çok sevilmiştir. Son olarak Demet Gül ekranlara Akrep dizisinin Hacer’i olarak ekranlarda görmekteyiz.

demet-gul-biyografisi

 

Demet Gül Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Akrep (Hacer)
  • Arka Sokaklar
  • Keşke Hiç Büyümeseydik (Şennur) (Film)
  • Dünya Hali (Film)
  • Maide’nin Altın Günü (Film)
  • Müthiş Bir Film
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Ulan İstanbul
  • Sekiz Saniye (Film)
  • Almanya’ya Hoşgeldiniz (Film)

Demet Gül Instagram Hesabı

Demet Gül’ün Instagram hesabının adı gludemet ve 2021 Şubat ayı itibari ile 628 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.