İman Casablanca Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İman Casablanca Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Baraj dizisinin Zahra karakterini canlandıran İman Casablanca’nın hayatı hakkında merak edilenler. İman Casablanca kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İman Casablanca Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Baraj’da oynayan İman Casablanca’nın doğum tarihi 1999 yılıdır. İman Casablanca’nın babası komiser annesi ise Fransızca öğretmenidir. İman Casablanca 6 çocuklu bir ailede yetişti. İman Casablanca Fas’ta matematik mühendisliğinden mezun olmuştur. İman Casablanca 4 dil bilmektedir. Türkçe, Arapça, Farsça ve Fransızca bilmektedir. İman Casablanca modellik ve oyunculuk yapmaktadır.

İman Casablanca Türk Hava Yollarında kabin memuru olarak görev almıştır. Ayrıca Best Model of the World 2018 yarışmasında birincilik elde etmiştir. Yarışmadan sonra oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Sonrasında Yasak Elma ve Baraj dizisinde yer almıştır.

İman Casablanca Aslen Nereli?

İman Casablanca aslen Faslı’dır.

İman Casablanca Boyu ve Kilosu

İman Casablanca’nın boyu kilosu 1.75 boyunda ve 50 kilodur.

İman Casablanca aslen nereli

İman Casablanca Evli Mi?

İman Casablanca bekardır.

İman Casablanca Oynadığı Diziler

  • Yasak Elma
  • Baraj

İman Casablanca Instagram Hesabı

İman Casablanca’nın Instagram hesabının adı imancasablanca ve 2021 Şubat ayı itibari ile 448 bin takipçisi bulunmaktadır.

İman Casablanca boyu kilosu

İman Casablanca ile ilgili düzel yorumlarınızı bekliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir