Alihan Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Alihan Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır?

Bir zamanların en popüler şarkıcılarından olan halen birçok şarkısını ezbere bilen insanların olduğu Ünlü Sanatçı Alihan Kimdir nerelidir kaç yaşındadır? ayrıntılar.

Alihan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Alihan, 2 Şubat 1974 tarihinde Sivas ilimizde dünyaya geldi.İlkokula Kurtuluş İlköğretim okulunu okuyarak başlamış ardından ise lise öğrenimini Kurtuluş lisesinde okuyarak mezun olmuştur.Üniversite okuduğu sırada müziğe olan ilgisi şarkıcının Üniversiteyi bırakmasına neden olmuştur.1993 tarihinde ilk defa şarkı çıkarmış ve onuda şarkıcı Güllü Seslendirmiştir.

Ünlü Sanatçı sadece Şarkı söyleyen biri değil aynı zamanda şarkıların sözlerinide yazan bir isimdir.Cengiz Kurtoğlu, Burhan Çaçan ve Arif Susam gibi Ünlü şarkıcılar, Alihan’ın sözlerini şarkılarında seslendirmişlerdir.En önemli Albümü arasında “Bu Kadın Neden Ağlıyor?” isimli albüm vardır.Bu albüm müzik marketlerinde yerini aldıktan sonra 1 milyon üzeri bir satışa imza atmıştır.

Şarkıları her zaman duygu yüklü olan başarılı sanatçının en özel ve en güzel şarkılarından bir kaçı ise şöyledir : Yavrucum, Sana mı Tapacaktım, Yalnız Adam, Ayrıldık Sevgilimle gibi şarkılar çok sevilen parçaları arasındadır.

Baya süredir sesi çıkmayan Alihan 2015 yılında çıkarmış olduğu albümü ile tekrar müziğe dönüş yapmıştır.En son çıkarmış olduğu albümünün adı Her Mevsim Bende Kış albümüdür.

Alihan Albümleri

– Her Mevsım Bende Kış
– Önce Bana Para Lazım
– Teksin
– Yakamadığım Anılarım
– Sen Yanacaksın
– Yaralı Kadın
– Yürekli
– Yavrucum
– Toprağım Sen Özelsin
– Duygularımla Başbaşa
– Huzurundayım
– Bu Kadın Neden Ağlıyor?
– Bu Gece Yalnız Kaldım

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın