Anıl Piyancı Kimdir?

Anıl Piyancı Kimdir?

Tanınmış rapçi biyografileri ile ilgili çok yoğun istek gelmesi nedeniyle bizler bugün bu konumuzu yine bir rapçi isme ayırdık.Bu yazımızda çoğu rapçi gibi küçük yaştan itibaren rap müziğe ilgi duymuş ve çıkardığı albümlerle ses getirmiş Anıl Piyancı kimdir? sorusunun yanıtını sizlere sunacağız.

Anıl Piyancı Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

17 Temmuz 1990 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğan Anıl Piyancı, rap müzikte uzun süredir varolan bir kişidir.Aslen de İzmirli olan rapçi, lise yaşlarındayken ilk rap müzik seslendirmesini yaparak rap müziğe başlamıştır.

Lise sonlarına doğru Stüdyo kuran Anıl Piyancı, bu sayede rap çalışmalarını bu stüdyoda gerçekleştirmeye başlamıştır.Tanınan bir çok rapci ile beraber şarkılar seslendirmiş olan isim 2006 tarihinden itibaren albüm çıkarmaya başlamış ve kendi Youtube kanalında albümlerindeki parçaları yayınlamıştır.Kısa zaman içerisinde parçaları Milyonlarca dinleyiciye ulaşmış ve tanınmış bir rapçi olmuştur.

2012 tarihinde “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adındaki yarışmaya katılan isim ilk turu geçmiş olsa da, ikinci turda elenmiş ve yarışmaya veda etmiştir.Yarışmadan elendikten sonra albüm hazırlıklarını daha da hızlandırmış ve çok sayıda albüm çıkarmıştır.İlk çıkarmış olduğu albümün adı “Zaman Yok” adındaki albümdür.2015 yılında “Action” isimli albüm çıkartan isim, 2016 yılında ise “Batı Yakası” albümünle rap piyasasında yer almıştır.

Ünlü ismin çıkarmış olduğu son albüm ise “Yerden Yüksek” adındaki albümdür.Çeşitli illerde organizasyonlarda bulunmaya devam eden rapçi ayrıca sosyal medyadan da organizasyonlar hakkında bilgi vermektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın