Gülnur Gökçe Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Gülnur Gökçe Kimdir?

4 Yüz isimli grubun güzel isimlerinden biri olmuş ve ardından grubun dağılmasıyla birlikte sanatsal yaşamına tek başına devam eden şarkıcı Gülnur Gökçe kimdir? kaç yaşında ve boyu kaç? güzel şarkıcı ile ilgili birçok detay konumuzda yer almaktadır.

Gülnur Gökçe Kimdir? Biyografisi

05.07.1982 yılında Almanya’da doğan Gülnur Gökçe, 1.74 metre boyunda, 57 kilo ve Yengeç burcuna sahiptir.Aslen Sivaslı olan isim, okul yaşamına başladığı zamanlarla birlikte müzik ile ilgilenmeye başlamış ve babasının saz çalmasıyla beraber Türküler söylemiştir.Kısa süre içerisinde müziğe olan tutkusunu daha da geliştirmiş ve çeşitli parçalar seslendirmiştir.

Müzik yaşamına “4 Yüz” grubu ile başlamış olan isim bu grup içerisinde ön plana çıkan şarkıcılardan biri olmayı kısa sürede başarmıştır.Grup çeşitli nedenlerle dağılmasıyla beraber, müzik kariyerini tek başına sürdürmüş ve bazı albümler çıkarmıştır.İlk çıkardığı albümün ismi Göç Zamanı isimli albümdür.Bu albümde orjinal dizi müziklerine yer veren isim ardından ise “Porselen Düşler” isimli bir başka albüm çıkarmıştır.Son çıkarmış olduğu albüm ise “İçimdeki Ses” albümüdür.Albümün çıkış tarihi 2018 yılıdır.

Bu zamana kadar 3 defa farklı müzik şirketi ile çalışmış olan [pembetext]Gülnur Gökçe[/pembetext], şan ve ses dersleri almıştır.Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi’nin Devlet Konservatarı’nda bitirmiş olan isim seslendirdiği şarkılarla dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

visum china
visum china

Evli olan ismin bir tane Nehir adında kızı vardır.Annelik ve şarkıcılık konusunda çok iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, müziğin hayatının bir parçası olduğunu söylüyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir