Aslı Sevi Kimdir?

Aslı Sevi Kimdir?

On parmağında on marifet olan isimlerden biri olan ve kariyerini oyunculuk ve sunuculuk yaparak sürdüren ünlü isim Aslı Sevi ile ilgili merak ettiğiniz güncel ve doğru bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Aslı Sevi Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

1994 Antalya doğumlu olan Aslı Sevi, ilkokula başladığı tarihlerden itibaren müzik ve tiyatro eğitimleri almaya başlamıştır.Lise dönemlerinde Antalya’da bulunan bazı mekanlarda sahneye çıkmaya başlayan ünlü isim, 2012 tarihinde Üniversite okumak için İstanbul’a gitmiş ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

Aslı Sevi’nin boyu 1.67 cm, kilosu ise 52’dir.Göz rengi ise Kahverengidir.

İlk olarak 2013 yılında “Çalıkuşu” dizisinde yer alan oyuncu, ardından da çeşitli dizilerde rol almıştır.kimdirkim-com sunuculuk yapmaya ise, Genç Tv ekranlarında başlamış ve burada Kültür Sanat programını sunmuştur.Genç Tv sonrası Cem Tv’ye geçen isim son olarak ise Krt Tv’de sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Bazı reklamlarda da rol alan güzel isim, Aptamil, A101 ve Akbank reklamında oynamıştır.

Aslı Sevi Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2013 – Çalıkuşu
2016 – Çocuklar Duymasın
2017 – Şevkat Yerimdar
2017 – Siccin 4 (Film)
2018 – Kadın

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın