Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora Kimdir?

Yeni ve genç oyuncuların özgeçmişlerini sizlere sunmaya devam ettiğimiz bir yazımızla daha karşınızdayız.Bu yazımızda oyunculukta daha yolun başında olan ve ilerleyen zamanlarda adını daha sık duyacağımız Aslıhan Malbora kimdir? hakkında bilgiler aktaracağız.

Aslıhan Malbora Kimdir Yaşı Kaç? Biyografisi

Aslıhan Malbora, 01.03.1995 tarihinde Ege’nin soğuk illerinden biri olan Afyon’da hayata gözlerini açmıştır.Üniversiteyi İstanbul’da okumuş olan isim Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Boyu, kilosu, göz rengi, burcu nedir? Aslıhan Malbora’nın boyu 1.64 cm, kilosu 53, gözlerinin rengi Kahve, burcu ise Balıktır.

Üniversite eğitimi dışında oyunculuk dersleride almış olan isim Akademi 35.5’a yazılmış ve burada oyunculuk yapmadan önce çeşitli eğitimler almıştır.Esas Mesleği Mühendis olan oyuncu, bu meslekte de esas mesleği kadar iyi olduğunu oynadığı diziler vasıtasıyla göstermiştir.

2017’de ilk defa oyunculuğa giriş yapan isim “Seven Ne Yapmaz” adındaki dizide rol almıştır.Bu dizide canlandırmış olduğu “Zeynep” karakteri ile dizi severlerin önüne çıkan isim bu dizinin ardından ise Kalbimin Sultanı dizisinde rol almıştır.

En son “Ağlama Anne” ve “Her Yerde Sen” dizilerinin kadrosunda yer alan isim oyunculukta dikkatli bir şekilde ilerlemektedir.

Aslıhan Malbora Oynamış Olduğu Diziler

2017 – Seven Ne Yapmaz
2018 – Kalbimin Sultanı
2018 – Ağlama Anne (Zeynep)
2019 – Her Yerde Sen (Ayda)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın