Cem Anıl Kenar Kimdir? Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Cem Anıl Kenar Kimdir?

Tenis’te gösterdiği başarılarla tanınan ve rol almış olduğu yapımlarda gerçekleştirdiği oyunculuk performansı ile de gözleri üzerine çeken oyuncu Cem Anıl Kenar kimdir kaç yaşında ve boyu kaçtır? sizler için bütün cevaplarını bu konumuzda paylaşıyoruz.

Cem Anıl Kenar Biyografisi

9 Eylül 1990 tarihinde Ankara’da doğan Cem Anıl Kenar, 1.90 metre boyunda, 83 kilo ve Başak burcudur.Odtü Tenis kulübünün sporcularından biri olan isim ayrıca oyunculuk yapmaktadır.Eğitimini Rıdvan Ege lisesinde tamamlamasının ardından, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirmiştir.

İlk olarak 2016 tarihinde izleyicinin karşısında bulunan isim “Hayat Şarkısı” isimli dizide rol almıştır.Bu diziden sonra 2017 yılında “Damat Koğuşu” isimli filmde, 2018-2019 sezonuyla birlikte ise “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde yer almıştır.

Eğitim amacıyla bir süre kadar Amerika’da da yaşamış olan isim ayrıca burada İngilizcesini de geliştirmiştir.Şu an Üst düzey derecede İngilizce konuşabilmektedir.

visum china
visum china

Neşeli olmayı seven oyuncu boş vakitlerinin çoğunu spor yaparak geçiriyor.Kimdirkim.com Özel hayatında bir sevgilisi var mı yok mu bilgisine ulaşamadığımız isim dizilerde ve filmlerde sıkça görmek istediğimiz kişilerden biri olma yolunda ilerliyor.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2016 – Hayat Şarkısı
2017 – Damat Koğuşu (Film)
2018 – Sen Anlat Karadenız

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir