Ayça Erturan Kimdir?

Ayça Erturan Kimdir?

Çok Güzel Hareketler Bunlar uzun zamandır televizyonlarda gösterilen bir yapım.Bu yapımda her zaman rol almış güzel oyuncu Ayça Erturan kimdir kaç yaşında nereli?

Ayça Erturan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ayça Erturan 1983 senesinde İstanbul’da hayata gelen Ünlümüzdür.Reklam filmi ile tiyatro oyuncularında bolca oynamıştır.Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur.Annesi ev hanımıdır babası ise Bankacıdır.Bir tane ablası bulunan ünlü oyuncu ablasınla tam zıt karakterlerdir.

Radyo Televizyon bölümüne giriş yapması ise tamamen tuhaf şekilde olmuştur.Konservatuar’a girmek istemiş fakat kendi kendine düşünüp ardındanda vazgeçmiştir.Konservatuar sınavına giriş bile yapmamıştır.

Üniversite eğitimi gördüğü zamanlarda tiyatroya merak salmış ve oyunculuk dersleri alarak bu mesleğe yönelmiştir.Pera Güzel Sanatlar’da oyunculuğunun önemli noktalarını öğrenmiştir.

ayca-erturan-biyografi

Bkm ekibine girmek için önce Cv vermiş ardındanda Mülakata katılmıştır.Yaklaşık olarak Üç bin kişi arasında seçilmiştir.Bkm Mutfak ekibindeki oyuncuların başında gelen Ünlü isim onlarla beraber birçok gösteriye imza atmıştır.Sahne performansı çok iyi olan Güzel isim Bkm Mutfağın gözdelerinden biridir.Ekranlarda daha çok tiyatro ve reklam ile karşımıza çıkmış Yağmurdan Kaçarken dizisinde Lidya karakterini canlandırmıştır.Özellikle Çok Güzel hareketler bunlardan sonra film ve dizi teklifi aldığını ama kabül etmediğini belirtmiştir.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın