Ayça Erturan Kimdir biyografisi

Ayça Erturan Kimdir?

Çok Güzel Hareketler Bunlar adındaki yapımda uzun zaman rol almış ve bir nevi adı bu yapımla eşleşmiş güzel oyuncu Ayça Erturan kimdir kaç yaşında nereli? hayatı.

Ayça Erturan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ayça Erturan 1983 senesinde İstanbul’da hayata gelen Ünlümüzdür.Reklam filmi ile tiyatro oyuncularında bolca oynamıştır.Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur.Annesi ev hanımıdır babası ise Bankacıdır.Bir tane ablası bulunan ünlü oyuncu ablasınla tam zıt karakterlerdir.

Radyo Televizyon bölümüne giriş yapması ise tamamen tuhaf şekilde olmuştur.Konservatuar’a girmek istemiş fakat kendi kendine düşünüp ardındanda vazgeçmiştir.Konservatuar sınavına giriş bile yapmamıştır.

Üniversite eğitimi gördüğü zamanlarda tiyatroya merak salmış ve oyunculuk dersleri alarak bu mesleğe yönelmiştir.Pera Güzel Sanatlar’da oyunculuğunun önemli noktalarını öğrenmiştir.

ayca-erturan-biyografi

Bkm ekibine girmek için önce Cv vermiş ardındanda Mülakata katılmıştır.Yaklaşık olarak Üç bin kişi arasında seçilmiştir.Bkm Mutfak ekibindeki oyuncuların başında gelen Ünlü isim onlarla beraber birçok gösteriye imza atmıştır.Sahne performansı çok iyi olan Güzel isim Bkm Mutfağın gözdelerinden biridir.Ekranlarda daha çok tiyatro ve reklam ile karşımıza çıkmış Yağmurdan Kaçarken dizisinde Lidya karakterini canlandırmıştır.Özellikle çok güzel hareketler bunlardan sonra film ve dizi teklifi aldığını ama iyi inceleyerek kararını vereceğini belirtmiştir.

Ayça Erturan Oynadığı Dizi ve Filmler

2004 – Avrupa Yakasi
2006 – Bır Demet Tıyatro
2008 – Çok Guzel Hareketler Bunlar
2009 – Neseli Hayat (Sinema)
2013 – Yagmurdan Kacarken
2015 – Evlı ve Ofkeli
2016 – Cetin Ceviz (Televizyon Filmi)
2017 – Kadin (Yeliz)
2017 – Dort Köşe (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.