Hande Kazanova Kimdir Biyografisi Yaşı Boyu

Hande Kazanova Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Son senelerde ağırlık olarak kendisi sunuculuk yapan aynı zamanda film ve dizilerde de roller almış güzel sunucu Hande Kazanova kimdir kaç yaşında evli mi nereli?

Hande Kazanova Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Evli mi?

Hande Kazanova, 25 Eylül 1973 senesinde İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesine bağlı olan Alaybey’de hayata merhaba demiş İzmirli sunucu oyunculardandır.İlköğretime Alaybey’de başlamış ortaokul ile liseyi ise İzmir Fatih Koleji’nde bitirmiştir.Sonrasında 1992 tarihinde Üniversiteyi kazanarak İstanbul Üniversitesi İktidari ve İdari Bilimler fakültesinde okumak üzere İstanbul’a gitmiştir.Boyu 1,66 cm’dir.

1992 tarihi onun hem üniversiteye gittiği hemde Yeni Asır’ın düzenlemiş olduğu güzel yarışmasında derece aldığı yıl olmuştur.Bu yarışmada Hande Kazanova 3. olmuştur.1993 tarihinde Star Tv’nin yapmış olduğu Güzellik yarışmasına katıldı ve yine iyi bir derece aldı ve dördüncü oldu.Türkiye’den sonra Japonya’da gerçekleşen güzellik yarışmasına katıldı ve Türkiyemizi temsil ederek ilk 10 sırada kendine yer buldu.

visum china
visum china

Üniversite okuduğu sıralarda 1995 tarihinde Kanal 6 ekranlarından Sunuculuk teklifi almış ve kabül ederek sunuculuk yapmıştır.Bu zaman zarfı içersinde Sizin İstekleriniz, Müzik Kutusu ve Tele Yarış gibi programların sunuculuğu yaparak Televizyonlarda bulunmuştur.Kanal 6 ekranlarından sonra Genç Tv kanalına geçiş yaptı.

2000 tarihinde Kiss Tv ekranlarında Vj olarak çalışmaya başladı ve programın adıda Vj Hande Kazanova oldu.Aynı senede Eko Tv, Best Tv’de programlar yapmaya başladı.

1997 tarihinde yapmış olduğu Sevgi Sözcükleri adlı programda Kandemir Konduk’un tavsiyesi üzerine Oyunculukla ilgilendi ve Kandemir Konduk’un yazmış olduğu Mahallenin Muhtarları dizisinde ilk kez oynayarak oyunculuk yaşamına giriş yaptı.

2000 tarihinde Altın Portakal Film Festivali sunuculuğunu yaptı.Çok uzun zamandır astroloji ile ilgilenmesi dolayısıyla bu konuda bir eğitim almak istedi ve 2001 tarihinde Astroloji Birliği derneğine yazıldı.3 sene boyunca burada eğitim gördü ve ardından sertifika aldı.

hande-kazanova-biyografi

Astrolojiye bir hobi olarak girmesine rağmen iyi bir eğitim aldıktan sonra 2006 tarihinde Yeni Aktüel dergisinde sadece haftadan haftaya kendi yorumlarını dergiye yazmaya başladı.2009 tarihinde Habertürk Gazetesi’ne geçti ve astroloji ile ilgili yazılarını burada sürdürdü.2010 tarihinde Öteki Gündem adındaki programı sunarak tekrar tvye geçti.

2003 tarihinde Kurtlar Vadisi dizisinde 3 sene rol aldı ve Avukat Canan karakteri ile bu dizide oyunculuk yaptı.

2010 tarihinin Şubat ayında ise Bloomberg Tv’ye geçti ve burada yorumculuk yaptı.

Hande Kazanova Evli mi? 2011 senesinde Gürcan Yücel ile evlenmiştir.Sunucu bir kaç sene HaberTürk ekranında Burası Hafta Sonu programını sunmuştur.

Hande Kazanova Oynadığı Diziler Filmler

2013 – Galip Derviş
2010 – Yasemince
2010 – Nakş-ı Dil Sultan
2010 – Hanımeli Sokağı
2010 – Geniş Aile
2010 – Alice Harikalar Diyarında
2009 – Umut
2008 – Karamel
2008 – Servet Avcısı
2008 – Sıfır Nokta
2008 – Kendi Okulumuza Doğru
2008 – Afacanlar Sınıfı
2007 – Yanık Koza
2003-2005 – Kurtlar Vadisi
2002 – Tatlı Hayat
2001 – Aşkına Eşkiya
2001 – Cinlere Perilere
2000 – Çember
1996 – Şeytanın Kurbanları
1997 – Mahallenin Muhtarları

Hande Kazanova kimdir evli mi biyografisi kaç yaşında? gibi tüm soruların cevaplarını sizlere sunmuş bulunuyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Hande hanım çok saygılı.mütevazi hanım efendi.Burç yorumlarıda son derece güzel inşallah ekranda daha cok yer alır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.