Gülden Dudarık Kimdir Biyografisi Hayatı Kaç Yaşındadır?

Gülden Dudarık Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Eylül ayında ekranlarda olacak süpriz bir dizinin kadrosuna dahil olması beklenen başarılı bir o kadarda sempatik bir oyuncu olan Gülden Dudarık kimdir kaç yaşında boyu kaçtır?

Gülden Dudarık Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gülden Dudarık Adana’nın sıcaklarının olduğu bir yaz günü hayata merhaba diyen ünlülerimizdendir.Tam olarak doğum zamanı 22 Ağustos 1983 tarihidir.Adanalı olan oyuncu 2003 senesinde bir iş başvurusu yapar ve kabül edilir.Ardından satış danışmanı olarak seçilir ve burada çalışmaya başlar.Boyu 1.68 kilosuda 55-56cm’dir.

Çalışmış olduğu yer güzellik yarışması tertip eder ve buna katılma kararı alan sempatik oyuncu yarışmanın neticesinde herkesin önünde 1. olarak yarışmayı kazanır.

Güzel oyuncu, yüz güzeli olarak seçilmesinden sonra bunun vermiş olduğu güven ile beraber kendini Mankenlik ajansına kayıt eder.Zaten bu konuda tekliflerde almıştır.Oyunculuğu ilk yıllarda heves olarak görmesine rağmen ilerleyen senelerde bu düşüncesi değişmiş ve Adanada’dan İstanbul’a serüveni başlamıştır.

2005 tarihinde oyunculuk mesleğinde dikkat çekici bir dizi ile ekrana gelir ve oyunculuğu ile herkesi meraklandırır.Beyaz Gelincik dizisi onun ilk dizisi olur.Bu diziden sonra 2008 tarihinde Baba Ocağı dizisi ve en son 2013-2014 tarihinde Beni Böyle Sev dizisinde rol almıştır.

Gülden Dudarık Oynadığı Diziler ile Filmler

2014 – Beni Böyle Sev (Aylin)
2013 – Huzur Sokağı(Zeliha)
2012 – Esir Sultan
2011 – Nakş-ı Dil Sultan
2011 – Anneler ile Kızları(Sevil)
2011 – Bitmeyen şarkı
2010 – Şov Bizinıs(Ayşe)
2009 – Bahar Dalları(Sırma)
2009 – 13 Numaralı Peron
2008 – Baba Ocağı(Cemile)
2005 – Beyaz Gelincik (Kiraz)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir