Ayşe Lebriz Berkem kimdir, nereli, Ayşe Lebriz Berkem kaç yaşında, Ayşe Lebriz Berkem rol aldığı dizi ve filmler neler?

Ayşe Lebriz Berkem Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Hayat Bugün dizisinde Başhekim Sekreteri Ebru Soykan karakterini oynayan Ayşe Lebriz Berkem kimdir, nereli, Ayşe Lebriz Berkem kaç yaşında, Ayşe Lebriz Berkem rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Ayşe Lebriz Berkem hakkında detaylar.

Ayşe Lebriz Berkem Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşe Lebriz Berkem 1 Temmuz 1963 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ayşe Lebriz Berkem 1985 yılında MSÜ Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 1985–87  yılları arasında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır. Ayşe Lebriz Berkem, 1987 yılından 2018’e kadar İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda bir çok oyunda oyuncu olarak görev almıştır. Hayat Bugün dizisinde Başhekim Sekreteri Ebru Soykan karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ayşe Lebriz Berkem Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Hayat Bugün
  • 2017-2018 Cinayet Masası İstanbul
  • 2011 – Bir Avuç Deniz

Ayşe Lebriz Berkem hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir