Umay Anadolu Kaboğlu kimdir, nereli, Umay Anadolu Kaboğlu kaç yaşında, Umay Anadolu Kaboğlu rol aldığı dizi ve filmler neler?

Umay Anadolu Kaboğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Hayat Bugün dizisinde Dr. Azra Sert karakterini oynayan Umay Anadolu Kaboğlu kimdir, nereli, Umay Anadolu Kaboğlu kaç yaşında, Umay Anadolu Kaboğlu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Umay Anadolu Kaboğlu hakkında detaylar.

Umay Anadolu Kaboğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Umay Anadolu Kaboğlu 5 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Umay Anadolu Kaboğlu birçok kurumda çocuk oyuncu koçu, kamera önü oyunculuk eğitimi, diksiyon ve hitabet eğitimleri vermektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Umay Anadolu Kaboğlu Boyu Kaç?

Umay Anadolu Kaboğlu 1.65 boyundadır.

Umay Anadolu Kaboğlu Kaç Kilo?

Umay Anadolu Kaboğlu 50 kilodur.

Umay Anadolu Kaboğlu Burcu Nedir?

Umay Anadolu Kaboğlu Aslan burcudur.

Umay Anadolu Kaboğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Hayat Bugün
  • 2022 – Baba
  • 2021 – Kanunsuz Topraklar
  • 2014-2016 Filinta
  • 2013-2014 Bugünün Saraylısı

Umay Anadolu Kaboğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir