Onur Özer kimdir, nereli, Onur Özer kaç yaşında, Onur Özer rol aldığı dizi ve filmler neler?

Onur Özer Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Zülfikar karakterini oynayan Onur Özer kimdir, nereli, Onur Özer kaç yaşında, Onur Özer rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Onur Özer hakkında detaylar.

Onur Özer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Onur Özer 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünden mezun olmuştur. Ardından Marmara Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır.2013 yılında Barışın Kaçışı adlı kısa filmin senaryosunu yazıp yönetmiştir. Onur Özer Çukur dizisinde rol almıştır. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Zülfikar karakterini oynamaktadır.

Onur Özer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir