Banu Kanıbelli kimdir, nereli, Banu Kanıbelli kaç yaşında, doğum tarihi nedir?

Banu Kanıbelli Kimdir?

Müzisyen Banu Kanıbelli’nin biyografisini derledik. Peki Banu Kanıbelli kimdir, nereli, Banu Kanıbelli kaç yaşında, doğum tarihi nedir? İşte Banu Kanıbelli hakkında detaylar.

Banu Kanıbelli Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Banu Kanıbelli 18 Temmuz 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Banu Kanıbelli’nin doğum yeri İstanbul’dur. Müzisyen, solist, besteci, söz yazarı, radyo programcısı, eğitmendir. Küçük yaşlarda müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Sekiz yaşındayken mandolin çalmayı öğrenmiştir. Ardından piyano ve gitar çalmayı öğrenmiştir. Özel İzmir Amerikan Koleji’nde okumuştur. 1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi’nde Etnomüzikoloji Yüksek Lisans dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde müzik ve felsefe üzerine Felsefe ve Toplumsal Düşünce yüksek lisans tezi yazdı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Banu Kanıbelli hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir