Çağla Altunkaya kimdir, Çağla Altunkaya nereli, Çağla Altunkaya kaç yaşında, Çağla Altunkaya ne iş yapıyor?

Çağla Altunkaya Kimdir?

Survivor yarışmasında voleybol challenge da Acun Medya’nın takımında yer alan Çağla Altunkaya’nın hayatı merak konusu oldu. Peki Çağla Altunkaya kimdir, Çağla Altunkaya nereli, Çağla Altunkaya kaç yaşında, Çağla Altunkaya ne iş yapıyor? İşte Çağla Altunkaya hakkında detaylar.

Çağla Altunkaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Acun Ilıcalı ile yaşadığı birlikteliği ile adından söz ettiren Çağla Altunkaya, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Tam adı Ayça Çağla Altunkaya’dır. Çağla Altunkaya’nın doğum yeri Yalova’dır. Altınkaya, hemşirelik bölümünden mezun oldu. Basketbola ilgi duyan Çağla Altunkaya, okul zamanında amatör olarak basketbol takımında da yer almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Çağla Altunkaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.