Rapçi Rota kimdir, nereli, Rapçi Rota kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi nedir?

Rapçi Rota Kimdir?

Rapçi Rota’nın biyografisini derledik. Peki Rapçi Rota kimdir, nereli, Rapçi Rota kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi nedir? İşte Rapçi Rota hakkında detaylar.

Rapçi Rota Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Rapçi Rota 1 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gerçek adı Bulut Sedat Alpman’dır. Aslen Kafkas kökenlidir. Beş kişilik bir ailenin en küçük çocuğu olarak İstanbul’da büyüdü. İlkokul ve ortaokul yıllarında çevresel faktörler, yetiştirilme tarzı ve ailevi nedenlerinden ötürü 5 ayrı okulda okumasına neden oldu. Aynı nedenler sonucunda lise ikinci sınıftayken okulu bıraktı. School of Audio Engineering’de (SAE) ses mühendisliği eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ayrıca müzisyen, profesyonel sporcu, profesyonel sporcu koçu, Makro Marka ve Rota Management şirketler grubu kurucusu, kalite ve risk yönetimi uzmanı, stratejik yönetim uzmanı, kurumsal strateji danışmanı, Cafe FLU ve Rotaile Yapım Şirketi kurucusudur.

Rapçi Rota Instagram Hesabı

instagram.com/Rota

Rapçi Rota hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir