Rapçi Rota kimdir, nereli, Rapçi Rota kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi nedir?

Rapçi Rota Kimdir?

Rapçi Rota’nın biyografisini derledik. Peki Rapçi Rota kimdir, nereli, Rapçi Rota kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi nedir? İşte Rapçi Rota hakkında detaylar.

Rapçi Rota Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Rapçi Rota 1 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gerçek adı Bulut Sedat Alpman’dır. Aslen Kafkas kökenlidir. Beş kişilik bir ailenin en küçük çocuğu olarak İstanbul’da büyüdü. İlkokul ve ortaokul yıllarında çevresel faktörler, yetiştirilme tarzı ve ailevi nedenlerinden ötürü 5 ayrı okulda okumasına neden oldu. Aynı nedenler sonucunda lise ikinci sınıftayken okulu bıraktı. School of Audio Engineering’de (SAE) ses mühendisliği eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ayrıca müzisyen, profesyonel sporcu, profesyonel sporcu koçu, Makro Marka ve Rota Management şirketler grubu kurucusu, kalite ve risk yönetimi uzmanı, stratejik yönetim uzmanı, kurumsal strateji danışmanı, Cafe FLU ve Rotaile Yapım Şirketi kurucusudur.

Rapçi Rota Instagram Hesabı

instagram.com/Rota

Rapçi Rota hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.