Sena Şener kimdir, hayatı, biyografisi, kaç yaşında, Sena Şener nereli, Sena Şener boyu, kilosu kaç?

Sena Şener Kimdir?

Şarkıları ile dikkatleri çeken Sena Şener’in hayatı çok merak edilmektedir. Peki Sena Şener kimdir, kaç yaşında, Sena Şener nereli, Sena Şener boyu, kilosu kaç? İşte Sena Şener hakkında detaylar.

Sena Şener Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sena Şener 19 Eylül 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sena Şener’in doğum yeri Gaziantep’tir. Aslen Kahramanmaraşlı’dır. Sena Şener’in babası müzik öğretmenidir. Koç Üniversitesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü tamamlamıştır. Sena Şener 8 yaşına kadar Gaziantep’te yaşamıştır. Ardından ailesi ile beraber İzmir’e taşınmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

15 yaşında keşfettiği müzik paylaşım sitesi olan Soundcloud’a sevdiği şarkıları söyleyerek yüklemeye başladı. Seslendirdiği Self Control coverı hem Türkiye hem de İngiltere’de büyük bir ilgi gördü. Bu cover Mahmut Orhan tarafından yeniden düzenlendi ve olumlu dönüşlerin ardından Mahmut Orhan’la Feel adlı şarkılarını Ultra müzik etiketiyle yayımladılar; bu şarkı Yunanistan, Bulgaristan, Lübnan ve Romanya’da bir numarada yer almayı başardı. Sofar, Balcony Tv, B!P Akustik, Radyo Gusto gibi Youtube kanallarına katılarak kendi yazdığı birkaç şarkıyı paylaştı. Kendi şarkılarından Waiting On The Shore; Julius Abel birlikteliğiyle, Armada Müzik etiketiyle Viyana’da çekilen klibiyle yayımlandı.

Sena Şener Boyu Kaç?

Sena Şener 1.71 boyundadır.

Sena Şener Kaç Kilo?

Sena Şener 58 kilodur.

Sena Şener Hangi Burç?

Sena Şener Başak burcudur.

Sena Şener Instagram Hesabı

instagram.com/sena.sener

Sena Şener hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir