Bekir Ağırdır kimdir, Bekir Ağırdır nereli, Bekir Ağırdır'ın hayatı, biyografisi, Bekir Ağırdır kaç yaşında?

Bekir Ağırdır Kimdir? Bekir Ağırdır Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Gündem ile ilgili programlarda yer alan Bekir Ağırdır kimdir, Bekir Ağırdır nereli, Bekir Ağırdır’ın hayatı, biyografisi, Bekir Ağırdır kaç yaşında? İşte Bekir Ağırdır hakkında detaylar.

Bekir Ağırdır Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Bekir Ağırdır 1956 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde dünyaya gelmiştir. Türk araştırmacı ve yazar. 2005 yılında göreve başladığı KONDA Araştırma ve Danışmanlık bünyesinde genel müdürlük görevini yürütmektedir.

Bekir Ağırdır’ın Hayatı

1979 yılında ODTÜ İktisadi ve İdarî Bilimler Fakültesi’nin işletme bölümünden mezun oldu. Çeşitli şirketlerde yöneticilik yapan Bekir Ağırdır, 2003 ile 2005 yılları arasında Tarih Vakfı’nın genel müdürlüğünü yaptı. 2005 yılında göreve başladığı KONDA Araştırma ve Danışmanlık bünyesinde genel müdürlük görevini yürütmektedir.

visum china
visum china

Demokratik Cumhuriyet Programı’nın kurucu üyelerinden biri olan Ağırdır, TESEV başkan yardımcılığı ile TESEV ve TÜSES vakıflarının yönetim kurullarında da görev yapmaktadır. Bekir Ağırdır, Oksijen ve T24 internet gazetelerinde yazmakta ve Türkiye’deki siyasî iklim ve toplumsal değişimler üzerine gerçekleşen yayınlarda yorumcu olarak yer almaktadır.

Bekir Ağırdır hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.