Ben Fero kimdir? gerçek adı ne? aslen nereli?

Ben Fero Kimdir?

Rap müzikte adından söz ettiren isimlerden biri olan ve her geçen gün İnternet dünyasında biyografisi daha fazla aranılan Ben Fero ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Ben Fero Kimdir? Aslen Nereli ve Gerçek Adı Nedir?

1991 tarihinde Almanya Bonn’da hayata gözlerini açan Ben Fero, anne tarafından Sivaslı, baba tarafından ise aslen Trabzonlu’dur.Gerçek adı Ferhat Yılmaz olan rapçi, 8 yaşından itibaren önce 2Pac dinlemeye başlamış ardından da 50 Cent, G-Unit, The Game, Fabalous gibi sanatçıları dinleyerek rap müziğe iyice sempati duymaya başlamıştır.

Rap müzik ile ilgilenmeden önce çeşitli sektörlerde çalışmış olan isim, genellikle yaşamını Almanya’da ve İzmir’de geçirmiştir.kimdirkim.com 5 yıl kadar Üniversite sebebiyle 2009-2014 yılları arasında İstanbul’da yaşamış olan isim Sabancı Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.

Müziğe başlamasından sonra 3-2-1, Kimlerdensin, Mahallemiz Esmer, Biladerim İçin gibi çok sayıda güzel şarkı seslendirmiş olan Ben Fero, bu şarkılarla Youtube’de Milyonlarca insan tarafından dinlenmiştir.

2019 yılında “Orman Kanunları” adında albüm çıkartan Ben Fero, bu albümde 10 tane güzel parçaya yer vermiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir