Benji Krol kimdir, kaç yaşında, Benji Krol nereli, Benji Krol boyu, kilosu kaç?

Benji Krol Kimdir?

Tiktok fenomeni Benji Krol’un biyografisini derledik. Peki Benji Krol kimdir, kaç yaşında, Benji Krol nereli, Benji Krol boyu, kilosu kaç? İşte Benji Krol hakkında detaylar.

Benji Krol Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Benji Krol 14 Aralık 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ünlü bir TikToker ve sosyal medya fenomenidir. 2000 yılında Brezilya’da Arjantin asıllı bir anne babanın çocuğu olarak dünyaya geldi ve İspanya’da büyüdü. Eğitimini İspanya’nın Madrid kentinde yerel bir lisede tamamladı. Bundan sonra, mezuniyetini sürdürdüğü İspanya’nın Madrid kentindeki özel bir koleje kaydoldu. Çocukluğundan beri kariyerinde hep oyuncu ve model olmak ve eğlence sektöründe popülerlik kazanmak istemiştir. TikTok kanalının yaklaşık 30 milyon takipçisi ve Instagram hesabının yaklaşık 2,4 milyon abonesi var.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Benji Krol kimdir, kaç yaşında, Benji Krol nereli, Benji Krol boyu, kilosu kaç?

visum china
visum china

Benji Krol’un Ailesi:

Benji Krol’un babası iş adamı ve adı Aleksander Krol, annesinin adı ise ev hanımı olan Alejandra Krol’dur. Ayrıca iki kardeşi var.

Benji Krol Boyu Kaç?

Benji Krol 1.73 boyundadır.

Benji Krol Kaç Kilo?

Benji Krol 62 kilodur.

Benji Krol Hangi Burç?

Benji Krol Yay burcudur.

Benji Krol Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/benjikrol

tiktok.com/@benjikrol

Benji Krol hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir