Rapçi Defkhan kimdir, hayatı, biyografisi, Defkhan nereli, Defkhan kaç yaşında?

Rapçi Defkhan Kimdir?

Rapçi Defkhan’ın biyografisini derledik. Peki Rapçi Defkhan kimdir, hayatı, biyografisi, Defkhan nereli, Defkhan kaç yaşında? İşte Rapçi Defkhan hakkında detaylar.

Rapçi Defkhan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Mustafa Hakan Dursun’dur. Rapçi Defkhan 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Rapçi Defkhan’ın doğum yeri Hollanda’dır. 14 günlükken Almanya’ ya gelmiş ardından Türkiye’ ye geçiş yapmıştır. İlkokulu Türkiye’de okuduktan sonra tekrar Almanya’ya dönüş yapmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1998 yılında breakdansa merakı ile birlikte rap müzik hayatına da adım atmıştır. Bu dönemler de arkadaş gruplarıyla birlikte birçok organizasyona katılan ünlü rapçi kendini oldukça geliştirmiştir. 2003 yılında MissionUppercut isimli gurubu kurmuştur.

Rapçi Defkhan Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/defkhan_official

twitter.com/59defkhan

Rapçi Defkhan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir