Rapçi Defkhan kimdir, hayatı, biyografisi, Defkhan nereli, Defkhan kaç yaşında?

Rapçi Defkhan Kimdir?

Rapçi Defkhan’ın biyografisini derledik. Peki Rapçi Defkhan kimdir, hayatı, biyografisi, Defkhan nereli, Defkhan kaç yaşında? İşte Rapçi Defkhan hakkında detaylar.

Rapçi Defkhan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Mustafa Hakan Dursun’dur. Rapçi Defkhan 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Rapçi Defkhan’ın doğum yeri Hollanda’dır. 14 günlükken Almanya’ ya gelmiş ardından Türkiye’ ye geçiş yapmıştır. İlkokulu Türkiye’de okuduktan sonra tekrar Almanya’ya dönüş yapmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1998 yılında breakdansa merakı ile birlikte rap müzik hayatına da adım atmıştır. Bu dönemler de arkadaş gruplarıyla birlikte birçok organizasyona katılan ünlü rapçi kendini oldukça geliştirmiştir. 2003 yılında MissionUppercut isimli gurubu kurmuştur.

Rapçi Defkhan Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/defkhan_official

twitter.com/59defkhan

Rapçi Defkhan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.