Rapçi Zen-G kimdir, hayatı, biyografisi, Rapçi Zen-G kaç yaşında, Rapçi Zen-G nereli?

Rapçi Zen-G Kimdir?

Son dönemin başarılı rapçilerinden Zen-G’nin hayatı çok merak edilmektedir. Peki Rapçi Zen-G kimdir, hayatı, biyografisi, Rapçi Zen-G kaç yaşında, Rapçi Zen-G nereli, Burak Kaçar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Rapçi Zen-G hakkında detaylar.

Rapçi Zen-G Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Burak Kaçar’dır. 18 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’un ilçesi Zeytinburnu’nda dünyaya gelmiştir. 2008 yılında Asil Koç ve Veysi Özdemir ile beraber Tahribad-ı İsyan grubunu kurmuştur. Tahribad-ı İsyan ile birlikte İngiltere, Fransa, Almanya gibi ülkelerde festivallere katılan Zen-G, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Volkswagen Arena, Salon İKSV ve İsveç Konsolosluğu gibi çeşitli mekanlarda sahne aldı. 2020 yılında grup dağılmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2019 yılında Şanışer öncülüğünde 18 rapçinin bir araya geldiği “Susamam” projesinde Asil ile birlikte yer almış ve İstanbul’un sorunlarını ele almıştır. 2011 yılında Sulukule’de Asil ile birlikte hip hop atölyesi kurmuştur ve burada çocuklara ders vermektedir.

visum china
visum china

Rapçi Zen-G Burcu Ne?

Rapçi Zen-G Akrep burcudur.

Rapçi Zen-G Instagram Hesabı

instagram.com/00zen34

Rapçi Zen-G hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir