Ezhel kimdir, nerelidir, Ezhel kaç yaşında, Ezhel boyu, kilosu kaç, Ezhel'in gerçek adı ne?

Ezhel Kimdir?

Ünlü Rapçi Ezhel’in biyografisini derledik. Peki Ezhel kimdir, nerelidir, Ezhel kaç yaşında, Ezhel boyu, kilosu kaç, Ezhel’in gerçek adı ne? İşte Ezhel hakkında detaylar.

Ezhel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Ömer Sercan İpekçioğlu’dur. Ezhel 1 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Ankara’nın Çankaya ilçesidir. Babası gazeteci Sermet İpekçioğlu, annesi ise emekli devlet dansçısı Ulya Turgut’tur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

12 yaşındayken rap ile ilgilenmeye başlayan Ezhel, 15 yaşındayken liseyi bıraktı. CJ, Ice ve Ais Ezhel isimleri altında müzik kariyerine başlayan Ezhel, ilerleyen dönemlerde ‘Ezhel’ adını benimsedi. 2017 yılında ilk stüdyo albümü Müptezhel’i yayınladı ve bu albümün ardından geniş kitleler tarafından dinlenmeye başladı. 2018 Mayıs ayında tutuklanmasının ardından serbest bırakılması için çeşitli müzisyenler ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle kampanyalar başlatıldı ve sosyal medyada destek gördü. Aynı yılın Haziran ayında İpekçioğlu’nun beraatine karar verildi. İlerleyen zamanlar çeşitli singlelar ile Lights Out ve Made in Turkey albümlerini yayınladı.

visum china
visum china

Ezhel kimdir, nerelidir, Ezhel kaç yaşında, Ezhel boyu, kilosu kaç, Ezhel'in gerçek adı ne?

Ezhel Boyu Kaç?

Ezhel 1.68 boyundadır.

Ezhel Kaç Kilo?

Ezhel 62 kilodur.

Ezhel Burcu Ne?

Ezhel Yengeç burcudur.

Ezhel Instagram Hesabı

instagram.com/ezhel06

Rapçi Ezhel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir