Rapçi Murda kimdir, nereli, Murda kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Murda boyu kaç, Murda evli mi, Murda gerçek adı nedir?

Murda Kimdir?

Rapçi Murda’nın biyografisini derledik. Rapçi Murda kimdir, nereli, Murda kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Murda boyu kaç, Murda evli mi, Murda gerçek adı nedir? İşte Murda hakkında detaylar.

Murda Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Önder Doğan’dır. Murda 30 Ocak 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Murda’nın doğum yeri Hollanda’nın Amsterdam şehridir. Bir dönem yaşamını İspanya’nın Madrid şehrinde sürdürmüştür. Ardından tekrar Hollanda’ya dönmüş ve müzik ile ilgilenmeye başlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İlk EP’sini ise 2008 yılında çıkarmıştır. Murda; Bizzey, Kraantje Pappie ve Ronnie Flex dahil birçok ünlü isim ve Hollandalı Hip hop sanatçısı ile çalışmalar yapmıştır. Ezhel ile YouTube sayesinde tanışmışlardır ve Murda bundan sonra kariyerini Türkiye’de devam ettirme kararı almıştır. “Aya” isimli şarkısı video paylaşım sitesi YouTube’da 200 milyondan fazla izlenmiştir. Ardından Ezhel ve Murda, ocak ayında “Bi’ Sonraki Hayatımda Gel” isimli bir şarkı daha çıkardıktan sonra en son “Made In Turkey” isminde bir şarkı daha çıkarmıştır.

visum china
visum china

Rapçi Murda kimdir, nereli, Murda kaç yaşında, kaç doğumlu, doğum tarihi, Murda boyu kaç, Murda evli mi, Murda gerçek adı nedir?

Murda Evli mi?

Murda evlidir ve 1 tane kızı vardır.

Murda Boyu Kaç?

Murda 1.83 boyundadır.

Murda Burcu Ne?

Murda Kova burcudur.

Murda Instagram Hesabı

instagram.com/murdaworld

Rapçi Murda hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir