İrem Kanan kimdir, nereli, İrem Kanan kaç yaşında, İrem Kanan evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, İrem Kanan mesleği, ne iş yapıyor?

İrem Kanan Kimdir?

Survivor’da yarışmacılara karşı Acun Ilıcalı ile beraber aynı takımda yer alan İrem Kanan’ın hayatı çok merak edilmektedir. Peki İrem Kanan kimdir, nereli, İrem Kanan kaç yaşında, İrem Kanan evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, İrem Kanan mesleği, ne iş yapıyor? İşte İrem Kanan hakkında detaylar.

İrem Kanan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İrem Kanan’ın tam ismi Ahmet İrem Kanan’dır. İrem Kanan 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Eski bir Televole muhabiri olan İrem Kanan, aslen Tekirdağ Şarköylü’dür. İrem Kanan, Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri Anonim Şirketi’nin yönetim kurulu üyesinden birisidir. Ayrıca MasterChef ve Survivor gibi yapımların önemli isimlerinden birisi olan İrem Kanan, aynı zamanda Acun Medya’nın reklam işbirliği bölümünde de yetkili isimdir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İrem Kanan Evli mi?

İrem Kanan 2006 yılında oyuncu Sinem Öztufan ile evlenmiştir. Sarp ve Kaya adında çocukları vardır.

visum china
visum china

İrem Kanan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir