Beren Gökyıldız Kimdir Kaç Yaşında? Biyografisi

Beren Gökyıldız Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçük oyuncular içerisinde son yıllarda büyük bir yükselme kaydetmiş, hem reklam hem de dizilerde sıkça karşımıza çıkan oyuncu Beren Gökyıldız kimdir kaç yaşında nereli? minik oyuncu hakkında en detaylı biyografi.

Beren Gökyıldız Kimdir? Hayatı

Beren Gökyıldız, 29.09.2009 tarihinde Ankara’da doğmuş olan bir minik bir isimdir.Başka kardeşi olmayan oyuncunun kardeş yerine koymuş olduğu Duru isminde bir kuzeni vardır.Halen İlkokula giden oyuncu bir yandan ise dizi çekimlerine zaman ayırmaktadır.

Oyunculuk yapmaya sadece annesi tarafından verilmiş olan eğitim ile başlamış isim profesyonel bir eğitim almamış olsa da oyunculuk konusunda çok iyi bir isim olduğunu kanıtlamıştır.

visum china
visum china

Annesi tarafından bir süre sonra Ajansa kayıt yaptırılmış olan oyuncu, bir müddet sonra birkaç reklamda rol almıştır.Reklamların ardından ilk dizisinde oynayan oyuncu “Kocamın Ailesi” dizisinde bulunmuştur.Bu dizinin en küçük oyuncusu olmuş olan oyuncu iki sezon süresince dizinin oyuncusu olarak görev almıştır.

Oyuncu olmaktan son derece memnun olan isim, annesiyle birlikte evde kaldığı vakitlerde televizyon izlemekten ve oyun oynamaktan büyük mutluluk duyuyor.Vaktini babası işte olduğu için genelde annesiyle geçiriyor.

Annesi İnsan Kaynakları Uzmanı olan oyuncunun, babası ise Makine Mühendisidir.Annesi çocuğunla daha fazla ilgilenmek amacıyla henüz daha üç yaşına yeni girdiği sıralarda işini bırakmış ve sadece kızınla ilgilenmiştir.Normalde Ankara’da yaşayan aile, İstanbul’a sadece küçük kızlarının oyunculuğu için gitmişlerdir.

beren-gokyildiz-biyografisi

Beren Gökyıldız Oynadığı Diziler ve Filmler

2018 – Kızım (Öykü)
2018 – Bal Kaymak (Film)
2016 – Güldüy Güldüy
2016 – Anne
2016 – Boşu Bir Yerde (Film)
2014 – Kocamin Ailesi (1. ve 2.sezon)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.