Berna Keklikler Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Berna Keklikler Kimdir?

2017’de gerçekleşen Survivor yarışmasında yer alan ve yarışmada birinci olamasada bir çok kişi tarafından beğenilmiş özellikle güzelliğinle çok fazla kişinin biyografisini internette aradığı ünlü isim Berna Keklikler kimdir? bu yazımızı Survivor ile tanınmış ve geçmişte güzellik yarışmalarında dereceleri bulunan ünlü isme ayırdık.

Berna Keklikler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Ünlü bayanlardan Berna Keklikler 25.02.1989 senesinde Türkiye’den çok uzaklarda Almanya’da dünyaya gözlerini açmış bir isimdir.Kendisinden 5 yaş küçük bir kardeşi daha bulunan ünlü isim lise eğitiminide doğmuş olduğu yer olan Almanya’da tamamlamıştır.Uzun süre Almanya’da yaşamış olan isim ayrıca burada bulunduğu dönem içerisinde modellik yapmaya başlamış ve ayrıca Almanya’da Güzellik yarışmasına katılmıştır.Boyu 1.76’dır.

Berna Keklikler ilk olarak 2016 senesinle beraber tvde yer almaya başlamıştır.Burada Göz6 adındaki yarışmaya girmiş olan isim bu yarışmayla beraber Survivor’un kapılarını açmayı başarmıştır.

Survivor 2017’de yer alan isim Gönüllüler takımında yer almış ve yarışmadan belirli süre sonra ise yapılan oylama neticesinde ise elenmiştir.

En çok sinema izlemeyi seven ünlü isim ayrıca bir çok spor dalınlada ilgilenmektedir.Bu spor dallarından bazıları ise ilk olarak bale ardından sırasıyla yüzme, voleybol ve buz pateni sporlarıdır.Hergün spor yapmaya özen gösteren ünlü isim bu sayede sağlıklı bir yaşam sürdürüyor.

Survivor’a katılmasının kendisini oldukça mutlu ettiğini belirtmiş olan isim doğayıda çok seviyor.İlerleyen yıllarda başka bir yarışmaya veya belirli dizi projelerinde yer alıp almayacağı ise bilinmiyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir