Muhabir Berna Kocabaş kimdir, Berna Kocabaş nereli, Berna Kocabaş'ın hayatı, biyografisi, Berna Kocabaş kaç yaşında?

Berna Kocabaş Kimdir? Berna Kocabaş Kaç Yaşında, Nereli?

Muhabir Berna Kocabaş kimdir, Berna Kocabaş nereli, Berna Kocabaş’ın hayatı, biyografisi, Berna Kocabaş kaç yaşında? İşte Berna Kocabaş hakkında detaylar.

Berna Kocabaş Kimdir?

Berna Kocabaş 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. DHA muhabiridir.

Berna Kocabaş’ın Eğitim Hayatı

2016 yılında İstanbul Topkapı Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. Plato Haber gazetesinin yazılı ve görsel basının yanı sıra, internet yayıncılığı alanlarında üretim süreçlerinde yer almıştır. Ardından Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisansını tamamlamıştır.

Berna Kocabaş Çalışma Hayatı

Mezun olduktan sonra yazılı mecrada haber, özel haber ve röportajlar; görsel mecrada haber görüntüsünün montajı; internet ve dijital mecrada ise içerik üretimi, yazılı ve görüntülü editörlük görevlerini yürütmüştür.

DHA ve BAU iş birliğiyle düzenlenen International News Academy programında ajans haberciliği eğitimi almıştır. DHA’nın Dijital Yayınlar departmanında 1 yıl web editörü olarak çalıştıktan sonra 1,5 yıl Görüntülü Yurt Haber sevisinde Haber Editörü olarak çalışmıştır. Günümüzde Demirören Haber Ajansında muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

Berna Kocabaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir