Beste Vural Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Beste Vural Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir Deniz Hikayesi isimli dizide Azra karakterini oynamış bu zamana kadar 4 dizide rol almış Beste Vural kimdir kaç yaşında boyu kaç? internette sıkça sorulan soruların cevapları konumuzda.

Beste Vural Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oyuncu Beste Vural, 15 Ocak 1989 tarihinde dünyaya gelmiş İstanbullu bir oyuncudur.Oyunculuk ile ilgili eğitim almış ve aynı zamanda Yeditepe Üniversitesinin Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Hatice ismi oyuncunun bir diğer ismidir.Hem fotomodel hem de oyuncu olarak meslek yaşantısına devam etmektedir.Boyu 1.67 cm olan oyuncu 53 kilodadır.

Evli olan oyuncunun eşi Fenerbahçe takımında menajer olarak görev yapan Hasan Çetinkaya’dır.Bir tane erkek çocukları olan çiftin çocuklarının ismi Ömer Ali’dir.

Bir Deniz Hikayesi Azra Kimdir?

Dizide ablası olan Zeynep karakteri ile hiç anlaşamayan bir kızı canlandırmıştır.Ablası ile Babası bir zamanlar Zeynep’i sevmiş olduğu erkekten ayırmak için oyunlar yapmış ve bu oyunlarla beraber anne ile kızı ayırmışlardır.Daha sonra Zeynep bu oyunları açığa çıkartmış babası ile Azra’ya büyük tepki vermiştir.Azra sürekli olarak Zeynep’i kıskandığı için devamlı tartışma halindedir.

Oynadığı Diziler ise şunlardır :

2007 – Arka Sıradakiler ( 1 ve 2. sezon)
2007 – Oks Anneleri
2008 – Prenses Perfinya
2015 – Bir Deniz Hikayesi (Azra)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın