Burak Sağyaşar Kimdir Biyografisi Boyu Kaç?

Burak Sağyaşar Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Küçük Kadınlar dizisindeki Utku ismini diziyi izleyen bir çok kişi hatırlıyordur.İşte bu dizi ile ismini öğrendiğimiz dizi oyunculuğu yapmış ve yaşantısını yapımcı olarak sürdüren Burak Sağyaşar kimdir kaç yaşında nerelidir? sizler için işte bilgiler.

Burak Sağyaşar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burak Sağyaşar Adanalı olan ve 2019 senesine göre 32 yaşında bulunan bir yapımcı oyuncudur.1987 senesinin 29 Ekimi doğmuş olduğu yıl ile gündür.Annesinin ismi Nilgün hanımın mesleği yapımcılıktır.İlkokula Ankara’da başlamış ve ortaokul’u bitirene kadar Ankara’da yaşamıştır.Lise eğitimini ise İstanbul’da sürdürmüştür.Lise’den sonra girmiş olduğu Üniversite Galatasaray Üniversitesi’nin Sosyoloji bölümüdür.İngilizce ile İtalyanca’ya hakim aynı zamanda Fransızca’da konuşabilmektedir.Boyu uzundur ve 1.92’dir.

Lise eğitimi aldığı sıralarda tiyatrolara merak saldı ve okuldaki ekip ile beraber Kanada’ya gidip orada sahneye çıktı.Rolünü iyi oynadı ve okullar arasındaki en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı.

İlk kez 1996 tarihinde çok küçükken bir dizide oynamış olsa bile Küçük Kadınlar dizisi ile üne kavuşmuştur.2012 tarihinde ise oynamış olduğu dizide başrolde yer almıştır.2014 tarihinde filmde rol aldı.

visum china
visum china

2014 senesinin Ağustos ayında medyaya bir açıklama yapmış ve artık oyunculuk yapmayacağını yaşantısını yapımcı olarak sürdüreceğini belirtmiştir.

2015 tarihinde evlenen ünlü isim bakalım hangi dizilerde ve filmde oynamış?

burak-sagyasar-biyografi

Burak Sağyaşar Oynadığı Diziler ve Filmler

1996 – Şaşıfelek Çıkmazı
2006 – Yalancı Yarim
2007 – Yemin
2008 – Küçük Kadınlar(Utku)
2010 – Karadağlar
2012 – Budala
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar
2013 – Muhteşem Yüzyıl
2014 – Hayat Sana Güzel(Film)
2014 – Saklı Kalan

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir