Bilge Kağan Etil kimdir, nereli, Bilge Kağan Etil kaç yaşında?

Bilge Kağan Etil Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

KÖFN adlı müzik grubunun üyesi olan Bilge Kağan Etil kimdir, nereli, Bilge Kağan Etil kaç yaşında? İşte Bilge Kağan Etil hakkında detaylar yazımızdadır.

Bilge Kağan Etil Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bilge Kağan Etil 1989 yılının Kasım ayında dünyaya geldi. Bilge Kağan Etil’in doğum yeri Konya’dır. Eğitim hayatına müzik okumaya karar vererek Doğan Sarıcı ile Müzik Teorisi ve piyano çalışmalarından sonra Konya Selçuk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde devam etti.

Bu yıllarda profesyonel davulcu olarak farklı sahne çalışmalarında yer almıştır. Serkan Özyılmaz ile caz piyano, Dave Allen ile caz teori dersleriyle bir yandan piyano ve müzik pratiğini geliştirmiştir. Ardından istediğinin bu olmadığına karar vererek 4. sınıfta okuduğu müzik öğretmenliğini bıraktıktan bir sene sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Müzik Teknolojileri bölümüne 2012 senesinde girmiştir.

Uzun zaman boyunca elektronik müzik üzerine yaptığı çalışmalardan sonra 2017 yılında şarkı ve söz yazarı Salman Tin ile tanışmış ve ikili çalışmalarını yürütmeye başlamışlardır. 2018 yılında “KÖFN” grubunu kurmuşlardır. Bilge Kağan grupta aranje ve prodüksiyon görevlerini üstlenmektedir.

Bilge Kağan Etil hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir