Bilgehan Atay Memmi kimdir, hayatı, biyografisi, evli mi

Bilgehan Atay Memmi Kimdir?

Haber Global sunucularından Bilgehan Atay Memmi hayatı hakkında merak edilenler. Bilgehan Atay Memmi kimdir, hayatı, biyografisi, evli mi gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bilgehan Atay Memmi Kimdir?

Bilgehan Atay Memmi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni tamamlamıştır. 2002 yılında Dünya Haber ve Reklam ajansında iş hayatına başlangıç yapmıştır. 2004-2007 yılları arasında Sky Türk kanalında muhabir ve spiker olarak görev aldı. Bu kanalda Ankara Gündemi programını sundu. Ata TV kanalına geçiş yaptı ve 2007-2009 yılları arasında program sunuculuğu ve haber spikerliği görevlerini üstlendi.

2009 yılında TRT Belgesel kanalında Keyif Peşinde adlı gezi programını hazırladı ve sundu. TRT Avaz kanalında da diplomasi programı Türk Kahvesi’ni hazırladı ve sundu.

Daha sonra yaklaşık 9 yıl çalışacağı Kanal B kanalında çalışmaya başlamıştır. Kanal B yılında serüveni ilk olarak 2010 yılında Güne Bakış sabah haber kuşağını hazırlayıp ve sunarak başladı. Daha sonra Günce ve Genç Düşünce programını hazırlayıp sundu. Ayrıca aynı kanalda ana haber spikerliğini üstlendi.

Bilgehan Atay Memmi son olarak 2020 yılında Haber Global kanalında muhabir olarak çalışmaya başladı. 2021 yılında itibaren ise Haber Global hafta sonu haberlerini sunmaktadır.

Bilgehan Atay Memmi Hacettepe Üniversitesi’nde Türkçe konuşma yarışması kapsamında 2 sene jüride yer aldı. Bilgehan Atay Memmi dans ve sanat ile çok ilgilidir. Sosyal Latin Dansları Yardımcı Antrenörü ve Eğitmeni’dir.

Bilgehan Atay Memmi Evli Mi, Kiminle Evlendi?

Bilgehan Atay kiminle evlendi? Bilgehan Atay eşinin adı Çetin Memmi’dir.

Bilgehan Atay Memmi ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir