Bright Osayi-Samuel kimdir, nereli, Bright Osayi-Samuel kaç yaşında, Bright Osayi-Samuel boyu, kilosu kaç, Bright Osayi-Samuel kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

Bright Osayi-Samuel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcularından biri olan Bright Osayi-Samuel kimdir, nereli, Bright Osayi-Samuel kaç yaşında, Bright Osayi-Samuel boyu, kilosu kaç, Bright Osayi-Samuel kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte Bright Osayi-Samuel hakkında detaylar.

Bright Osayi-Samuel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bright Osayi-Samuel 31 Aralık 1997 tarihinde Nijerya’da dünyaya gelmiştir. Ailesi ile beraber önce İspanya’ya daha sonra da İngiltere’ye göç etti ve Londra’ya yerleştiler. Futbola Blackpool takımının altyapısında başlamıştır. 1 Eylül 2017 tarihinde Queens Park Rangers ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. 2020-2021 sezonu devre arasında 4,5 yıllığına Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Bright Osayi-Samuel Boyu Kaç?

Bright Osayi-Samuel 1.75 boyundadır.

Bright Osayi-Samuel Kaç Kilo?

Bright Osayi-Samuel 72 kilodur.

Bright Osayi-Samuel Burcu Nedir?

Bright Osayi-Samuel Oğlak burcudur.

Bright Osayi-Samuel’in Kariyeri:

  • 2014-2015 Blackpool (Altyapı)
  • 2015-2017 Blackpool
  • 2017-2021 Queens Park Rangers
  • 2021- Fenerbahçe

Bright Osayi-Samuel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir