Britney Spears Kimdir, Biyografi, Kaç Yaşında

Britney Spears Biyografisi: Yaygın olarak Britney Spears olarak bilinen Britney Jean Spears, 2 Aralık 1981’de McComb, Mississippi, ABD’de doğan Amerikalı bir Şarkıcı ve Oyuncudur. “Pop Prensleri” olarak da bilinir.

Britney ilk olarak Off-Broadway tüm kadın müzikalleri Ruthless’ta Tina Danimarka’nın baş rolü için işe alındı. İlk uzun metrajlı filmini 2002 yılında Crossroads’ta başrol oynayarak yaptı. Bir yıl sonra 2003’te Spears, Eylül 2003’te NFL Kickoff Live’da sahne aldı. Ayrıca 2007’de beşinci stüdyo albümü Blackout’un baş yapımcısı oldu.

Britney Spears, Sosyal Medyada çok popüler. Instagram’da yaklaşık 27.9 milyon takipçisi var. Instagram’ın yanı sıra Facebook’ta da geniş bir hayran kitlesine sahip. Facebook’ta yaklaşık 3,8 milyon takipçisi var. Youtube kanalının yaklaşık 8.3 milyon abonesi var.

 

Doğum tarihi

2 Aralık 1981

 

Doğum Yeri

McComb, Mississippi, ABD

 

Meslek

Şarkıcı, oyuncu, söz yazarı ve dansçı

 

Britney Spears’ın Kariyeri

 

  • Spears, Off-Broadway tüm kadın müzikalinde Tina Danimarka’nın baş rolü için ilk profesyonel rolü için işe alındı. Acımasız hangi 1992 yılında prömiyeri.

 

  • Britney ayrıca Haziran 1997’de kadın pop grubu Innosense’e katılmak için yönetici Lou Pearlman ile görüşüyordu.

 

  • Baby One More Time ve Oops’ta Spears seslendirdi!… 1999’da Yine Yaptım.

 

  • Eylül 2003’te NFL Kickoff Live’da sahne aldı.

 

  • Spears, Mart 2009’da The Circus Sarring Britney Speats turnesinde sahne aldı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.