Burak Yörük Kimdir Hayatı Biyografisi

Burak Yörük Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapmaya başlamış ve şu an çok kişi tarafından internet ortamında biyografisi aranan yakışıklı genç oyuncu Burak Yörük kimdir? hemen bu sorunun cevabını sizlere en detaylı bir biçimde açıklayacağız.

Burak Yörük Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu Burak Yörük, 26.05.1995 tarihinde dünyaya gözlerini İstanbul’da açmış bir kişidir.Oyunculuk yapmaya çok ufak yaşlarda başlamış isim ilk olarak çocuk oyuncu olarak rol almıştır.İlk dizisinin ardından uzunca süre oyunculuğa ara vermiş olan isim daha çok eğitimiyle ilgilenmiştir.Boyu 1.81 cm olan ismin kilosu ise 76’dır.

İlk olarak Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimleri almaya başlamış olan yakışıklı isim ardından ise Beykent Üniversitesine yazılarak burada Tiyatro bölümünde okumaya başlamıştır.Halen burada eğitimini sürdürmekte olan isim bu zamana kadar bazı dizilerde ve filmlerde oynamıştır.

visum china
visum china

Öncelikle 2004 senesinde çocuk oyuncu olarak Biz Boşanıyoruz adındaki dizide rol alan isim bu sayede cok ufak yaşta oyunculuğa başlamıştır.Ardından geçen uzunca bir zaman diliminde herhangi bir projede bulunmayan isim 2013 tarihinle beraber tekrar oyunculuğa dönmüş ve 20 Dakika adındaki dizide oynamıştır.Bu dizi sonrasında Ben Onu Çok Sevdim dizisinde rol alan oyuncu 2017 tarihinde ise 4N1K filminde ve 2018 senesinde ise bu filmin devamı olan 4N1K 2 filminde oynamıştır.

İlerleyen zamanlarda Abd’ye gidip orada da oyunculuk yapmak istediğini belirtmiş olan oyuncu ayrıca müziğe karşıda büyük ilgi duymaktadır.

Burak Yörük Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Biz Boşanıyoruz
2013 – 20 Dakika
2013 – Ben Onu Çok Sevdim
2017 – 4N1K (Film)
2018 – 4N1K
2018 – 4N1K 2 (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.