Büşra Cin Kimdir Biyografisi Hayatı

Büşra Cin Kimdir?

2017 tarihinden itibaren CNN Türk ekranlarında görev almaya başlayan başarılı sunucu ve spikerlerden biri olan ünlü isim Büşra Cin kimdir? bu makalemizde bu sorunun cevabını sizlere en güzel biçimde aktaracağız.

Büşra Cin Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Sunucu Büşra Cin, 1992 tarihinde hayata gözlerini İstanbul’da açmıştır.Üniversite eğitimini yine İstanbul’da bitirmiş olan isim Aydın Üniversitesi’nin Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden mezun olmuştur.

Büşra Cin güzel bir Üniversite yılları geçirmiş ve o yıllarla beraber sunuculuk ve spikerlik için sinyaller vermiştir.Bu yolda ilerlemek amacıyla tercih etmiş olduğu bu bölümü başarı sağlayarak tamamlaması onun geleceği için kendisine büyük bir güven duymasını sağlamıştır.Üniversiteden mezuniyetini almasıyla beraber Başkent İletişim Akademisine yazılmış olan sunucu burada çok sayıda eğitim almıştır.İlk olarak Sunuculuk eğitimi ardından spikerlik ve en son ise diksiyon dersleri almıştır.

İlk meslek yaşantısına 24 Tv ekranları ile başlamış olan isim burada Ekonomi programı sunmuş ve çeşitli konuklar programa davet etmiştir.Ardından ise Bengütürk ekranlarına geçmiş olan isim burada bir süre kadar spikerlik yapmış ayrıca sağlık ile ilgili programın sunuculuğunu yapmıştır.

visum china
visum china

2017 senesinle beraber CNN Türk ekranlarına geçiş yapan isim ilk olarak Haber spikerliği yapmaya başlamış ardından ise yine bu kanalda sunuculuk görevini üstlenmiştir.

Bir çok partiye ait seçim zamanında aday tanıtım toplantılarına katılmış olan isim bu toplantılarda da sunucu olarak bulunmuştur.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir