Suğdem Gözalır kimdir Hayatı Boyu Özgeçmişi

Suğdem Gözalır Kimdir?

Oyunculukta daha çok yeni olmasına rağmen çok başarılı bir performans sergileyen ve oyunculuğunun yanında güzelliği ile de konuşulan genç oyunculardan Suğdem Gözalır kimdir? gelin şimdi bu sorunun cevabını oyuncuya ait en güncel biyografi ile bakalım.

Suğdem Gözalır Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu Suğdem Gözalır, 25 Kasım 1994 yılında hayata gözlerini İstanbul ilimizde açmış bir genç isimdir.Lise eğitiminide burada tamamlamış olan isim Anadolu lisesini bitirmiştir.Dış görünüş olarakta beğenilen genç ismin boyu 1.68 cm’dir.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 tarihinde rol almış olduğu Mayıs Kraliçesi dizisiyle beraber gerçekleştirmiş olan oyuncu bu dizi ile beraber oyunculuk mesleğine etkili bir adım atmıştır.Bu dizi pek uzun soluklu olmamış ve kısa süre içerisinde bitmiştir.Bu dizinin ardından ise 2016 tarihinde İkinci Şans isimli filmde oynamış olan isim bu şekilde oyunculuğunu rol almış olduğu yapımlarla beraber daha fazla kuvvetlendirmiştir.

Düzenlenmiş olan Sinema Güzeli yarışmasına katılmış olan genç isim burada bir çok adayıda geride bırakarak Türkiye’nin 2. güzeli seçilmiştir.

visum china
visum china

Üniversite eğitimini halen sürdüren isim Hukuk Fakültesi’nde okumaktadır.2017 senesi ile beraber Sanat Akademisine yazılmış ve bir süre kadar oyunculuk dersleri almıştır.Almış olduğu derslerinde etkisiyle beraber daha fazla oyunculukta gelişme kaydetmiş olan isim son olarak 4N1K dizisinde oynamaktadır.Dizide Merve karakterini canlandıran oyuncu dizinin güzel isimleri arasındadır.

Suğdem Gözalır Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Mayıs Kraliçesi
2016 – İkinci Şans (Film)
2018 – 4N1K

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir