Büşra Ayaydın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Büşra Ayaydın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2011-2012 döneminde rol almış olduğu Canan dizisiyle oyunculuk alanında iyi bir hamle yapmış şirinliği ile ön plana çıkan Büşra Ayaydın kimdir kaç yaşında nereli?

Büşra Ayaydın Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Büşra Ayaydın 18 Kasım 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1.69 olan oyuncu 7-8 yaşlarında oyunculuğa atılarak reklamlar ve dizilerde oynamaya başlamıştır.Pis Yedili dizisindeki takdir edilen oyunculuğu onun bugünlere gelmesinde artı bir durum olmuştur.Lise mezunu olan ünlü isim 2007 tarihinde ilk kez Winx Çocuk dergisi reklamında oynadı daha sonra Bank Asya, İpana, Coca Cola, Oneo reklamlarında oynamıştır.

İlk dizisi Sırlar Dünyası dizisidir.2002 tarihinde bu dizide oynamıştır.O zamanlar yaşı 7-8’di.Bu kadar küçük yaşta dizi oyuncusu olması onunda geleceğinin çok parlak olduğunu gösteriyordu ve nitekimde öyle oldu.

2003-2005 tarihleri arasında Kurtlar Vadisinde oynayan isim 2006-2007 tarihlerinde Hatırla Sevgili dizisinde oynamıştır.

busra-ayaydin-ask-zamani-azra

Oynadığı Diziler :

Aşk Zamanı Azra 2015
Bebek İşi – 2013
Babam İçin – 2012
Babalar ve Evlatlar – 2012
Pis Yedili
Canan
Çakıl Taşları
Derman
Hatırla Sevgili
Beşinci Boyut
Büyük Buluşma
Kurtlar Vadisi
Sırlar Dünyası – Sır Kapısı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Büşra Ayaydın Kimdir Kaç Yaşında Nereli? için Yorumlar (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın